Vyberte stránku

IT

Horké chvilky Vašeho PC/notebooku. Nezažívá i Váš počítač horké chvilky?
Ať už svůj počítač či notebook používáte k práci nebo domácí zábavě, jistým způsobem jste na něm závislí, co by jste dělali, kdyby najednou vypl a už nenastartoval? A co teprve ztráta vašich dat? Důležité pracovní dokumenty, fotky z dovolené, … vše nenávratně pryč. Předejděte tomu!

Firma bitbajt vám pomůže se servisní správou vašich serverů nebo opravou vašich domácích mazlíčků

Správa PC

Běžným používáním počítače se operační systém pomalu “zanáší” zbytečnými a odpadními soubory z procházení internetu, ukládání a mazání dat (fotek, dokumentů filmů, atd.), instalováním a odebíráním programů, zkrátka běžným provozem. Pro bezproblémový chod systému je vhodné jednou za čas provést “očistu” operačního systému od těchto zbytečných souborů.

~

Zabezpečení

Nemluvě o nejrůznějších virech, jste proti všemu opravdu chráněni? Viry, spyware, adware, malware botnet, scareware, trojan, … kdo se v tom všem má vyznat? My ano, nechte to na nás. Váše data podrobíme hloubkové kontrole a odstraníme veškeré hrozby.

Vyčištění PC

Zároveň Vám provedeme celkové vyčištění HW částí vašeho pomocníka. To znamená, že jej rozebereme a vyčistíme od prachu a dalších nečistot. Provedeme výměnu teplovodivé pasty na chladičích, díky čemuž se počítač nebude přehřívat, přestane tak hučet, a podstatně mu prodloužíme životnost.

Tvorba webových stránek

Váš titul jde sem

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Tel. :597 597 597