Servisní středisko Dolní náměstí 21, Opava, 3. patro Zajišťujeme pozáruční servis výpočetní techniky. Diagnostikujeme závadu, určíme cenu opravy a po dohodě se zákazníkem provedeme opravu.

Ceník častých servisních úkonů zde.

Horké chvilky Vašeho PC/notebooku Nezažívá i Váš počítač horké chvilky???

Ať už svůj počítač či notebook používáte k práci nebo domácí zábavě, jistým způsobem jste na něm závislí, co by jste dělali, kdyby najednou vypl a už nenastartoval? A co teprve ztráta vašich dat? Důležité pracovní dokumenty, fotky z dovolené, … vše nenávratně pryč. Předejděte tomu!

Kdy naposledy byl v péči odborníků?Zavolejte nám 597 597 597

a my se postaráme – vyzvedneme, vyčistíme, optimalizujeme, odvirujeme, … vše za 24 hodin !!! cena – 850,-Kč .

Proč?

Běžným používáním počítače se operační systém pomalu „zanáší“ zbytečnými a odpadními soubory z procházení internetu, ukládání a mazání dat (fotek, dokumentů filmů, atd.), instalováním a odebíráním programů, zkrátka běžným provozem. Pro bezproblémový chod systému je vhodné jednou za čas provést „očistu“ operačního systému od těchto zbytečných souborů.

Nemluvě o nejrůznějších virech, jste proti všemu opravdu chráněni? Viry, spyware, adware, malware botnet, scareware, trojan, … kdo se v tom všem má vyznat? My ano, nechte to na nás. Váše data podrobíme hloubkové kontrole a odstraníme veškeré hrozby.

Zároveň Vám provedeme celkové vyčištění HW částí vašeho pomocníka. To znamená, že jej rozebereme a vyčistíme od prachu a dalších nečistot. Provedeme výměnu teplovodivé pasty na chladičích, díky čemuž se počítač nebude přehřívat, přestane tak hučet, a podstatně mu prodloužíme životnost.

To vše zvládneme za 24 hodin a pouhých 850,-Kč.